Міністерство фінансів України презентувало власну інформаційно-аналітичну платформу електронної верифікації державних виплат, передає Корупція.Інфо

Це сталося на зустрічі з фахівцями Світового Банку, повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник голови Мінфіну Євген Капінус.

"Даний продукт створений з метою забезпечення ефективності використання фінансових ресурсів, є основним пріоритетом бюджетної політики. Найбільш важливим принципом тут є соціальна справедливість: соціальні виплати повинні бути спрямовані найменш захищеним громадянам", – підкреслив він.

За його словами, Мінфін створив дієвий інструмент, який забезпечить підвищення адресності державних виплат, оптимізацію бюджетних витрат і буде сприяти розвиткові справедливої ​​системи соціального забезпечення в Україні.

Мета верифікації – це економія державних витрат і спрямування їх перш за все на підтримку тих громадян, які цього найбільше потребують.

Популярне: Нововведення від Нацбанку: українці більше не зможуть вільно користуватися зарплатними картками

"Ми розробили систему і ввели сервіс, який, зокрема, дозволяє проводити перевірку інформації про права людини на отримання виплати на етапі звернення, що має підвищити якість послуг і скоротити витрати часу на їх отримання", – пояснив чиновник.