Скандальний міністр соціальної політики Андрій Рева у телефонному інтерв'ю висловив свою думку про те, як можна втримати трудових мігрантів в Україні,  передає Корупція.Інфо

 

На думку Реви, щоб зменшити трудовий потік кадрів з України слід роботодавцям платити більше.

 "А чого їдуть? Очевидно їдуть тому, що там більше платять. Тобто заробітна плата людей котрі виїжджають за кордон більша чим в Україні. Звідси дуже простий рецепт: потрібно більше платити"- стверджує Андрій Рева.

Також він згадав про ряд реформ котрі держава провела для освітян і держслужбовців. "Ви бачите політику котру проводить уряд. Постійно підвищуючи заробітну плату". 

Рева також похвалився тим, що у минулому році зарплату освітянам підвищили на 50%, а вже у цьому році планують її підвищити ще на 25%. Що стосується не бюджетної сфери, Рева переклав всю відповідальність на роботодавців.

Один з активістів прокоментував слова міністра:

"Виявилося, що зубожіння населення в Україні й (як наслідок) виїзд робочої сили за межі країни в пошуках кращої долі пов'язано з тим, що роботодавці платять занадто мало найманим працівникам. Ніяких інших причин він не назвав – просто, мовляв, буржуї зажралися, сволочі!"

Також Сергій Наумович згадав про нещодавній "подвиг" Андрія Реви: 

"До речі, недавно, як повідомляли ЗМІ, сам міністр Рева показав майстер-клас – призначив фотомодель в якості своєї помічниці на ставку нечуваних для більшості українців 93 тис грн на місяць". А й справді, не кожен роботодавець зможе собі дозволити платити такі гроші, але Андрій Рева доводить нам протилежне.

В кінці активіст підбив підсумки всього сказаного: "Поки у нас в міністерських кріслах сидітимуть люди, у яких в голові сперма замість мізків, то зубожіння населення буде продовжуватися." 

Додамо, що сам міністр, живе у Києві у зйомній квартирі на вулиці Жилянській у центрі міста. Початкова ціна оренди становила 5 тис. грн на місяць. Нині платить 10 тис. грн.

Зарплата міністра нині становить 35 тис. грн. А 100 тис. грн, які отримав за один місяць, – це зарплата разом із відпускними та матеріальною допомогою на оздоровлення. 

 

Популярне: "Гуляє з розмахом": У мережу потрапили фото Михайла Добкіна з елітного курорту