Не так давно, Дружина Тігіпка дала скандальне інтерв'ю, передає Корупція. Інфо

Президент Одеського міжнародного кінофестивалю та дружина колишнього посадовця часів Януковича Сергія Тігіпка – Вікторія під час прес-конференції назвала події, які відбуваються на Сході України громадянською війною, щоправда згодом зазначила, що зовсім не це мала на увазі.

На кадрах вона пояснює, чому іноземні зірки так неохоче їдуть до України.

"У нас війна, і для них усе це дуже страшно. Тому треба набратися терпіння і розуміти, що, привозячи 300 іноземців в країну, де громадянська війна, це дуже серйозна перемога всієї команди кінофестивалю", – зазначила Тігіпко.

Згодом, коли її промова набула чималого резонансу, президент Одеського міжнародного кінофестивалю на своїй сторінці у Facebook зауважила, що насправді не вона, а зарубіжні гості розглядають конфлікт на Донбасі як громадянську війну.

Крім того, Тігіпко наголосила, що разом з колегами вони проводять роз'яснювальну роботу та розповідають зарубіжним гостям правду про ситуацію в Україні.

Бізнес Сергія Тігіпка був багато в чому сімейним. Навіть назва його фінансової міні-імперії ТАС – це ініціали дочки: Тігіпко Анна Сергіївна.

Наталія Тігіпко – перша дружина Сергія Леонідовича, нині керує медичною клінікою ТАС і газетою «Экономические известия». Банківський і страховий бізнес відійшов до Сергія Леонідовича. 

Всього бізнес Тігіпка включає дві страхові компанії "ТАС" (колишні СК "Приват-поліс" і "Міжнародна страхова група"), "ТАС-Інвестбанк" (колишній "Societe Generale – Україна"), "ТАС-Комерцбанк" (колишній Київ-приват"), машинобудівне підприємство "КАМЕТ-ТАС" (раніше просто "Камет"), завод "Дніпрометіз" і ТОВ "ТЕКO" (два останніх – в Дніпропетровську). 

З Вікторією Лапотовською Тігіпко побрався в розпал виборчої кампанії. І, залишивши штаб Януковича, вирушив у весільну подорож до Європи. Батько Вікторії, за деякими даними, контролює ринок біотуалетів. Вона нібито теж бере участь в сімейному бізнесі.