Російське телебачення ніколи не припинить дивувати. РФ обрала шлях інформаційної війни, а «солдати» цього фронту сумлінно виконують свою службу. Цього разу цинічними заявами відзначився Антон Красовський.

«Журналіст» пригрозив українцям «спаленням на Хрещатику» та назвав короля Данила «російським князем».

Пропагандист Антон Красовський зробив недолугу спробу залякати Україну заявами про «введення військ». Цинічні заяви він зробив у своїй програмі «Антоніми».

Проте, враховуючи цільову аудиторію програми «Антоніми», можна сказати, що подібні заяви, були радше демонструванням «дурної сили», аніж залякуванням українців.

Фабрика пропаганди

У програмі Красовський розмовляв з «колегою по цеху» Олександром Брауновим. Темою розмови були події в Казахстані, однак що це за російське телебачення без згадки про Україну?

Красовський і Браунов почали говорити про перспективу членства України та Грузії в НАТО. Красовський зазнчив, що в Україні членство в Альянсі прописане в Конституції.

Після цього Красовський вирішив зазначити, що Росія спалить головний державний документ України. Заяву про «спалення Конституції» Красовський супроводжував «дулею», яку показував у камеру.

«Ми заберемо у вас вашу Конституцію! Ми спалимо її на Хрещатику разом з вами на ваших же вогнях, як ви любите! На шинах, на покришках. Вони всі побіжать до нас. Українці, welcome home», – заявив Красовський.

«України не існує»

Поки Володимир Путін намагається довести, що РФ не планує повномасштабне вторгнення на територію України, Красовський, як й інші пропагандисти, не соромиться погрожувати Україні.

Окрім всього сказаного, Красовський заявив, що як тільки Україна вступить до НАТО, Росія «введе війська».

Не обійшлось без традиційної мантри Кремля: «України не існує», а наша держава є «російською землею». Однак найцікавіше – закиди про те, що «російським» є і Львів.

За словами російського пропагандиста, місто Львів нібито «назвали на честь сина російського князя Данила Галицького».

Як цікаво виходить, що в очах росіян так багато міст і країн «истинно российские»…

Подарували землю

Якщо ви вважали, що Путіна переплюнути неможливо, то Красовський у своїй програми довів зворотнє.

Всім відома заява російського президента про те, що Україну нібито «заснував Ленін». Проте Красовський лаконічно «доповнив» Путіна, заявивши, що Україні землю «подарував Йосиф Сталін».

Чи варто нагадувати, що Йосиф Сталін є організатором Голодомору та численних репресій проти українців?

Російська «журналістика»

Якщо попередні факти не шокували вас, то тепер поговоримо про «якість» та «сумлінність» російської журналістики.

Зазначимо, що всі матеріали Красовського з серії «Антоніми» схожі одне на одного – недолугі особисті коментарі, які не мають нічого спільного з реальністю.

Відсутність теоретичної бази та фактажу (як це і є в діяльності Красовського), робить будь-який журналістський матеріал звичайним любительським «твором-роздумом».

Проте у РФ вважають по-іншому і зрозуміло, чому – адже Красовський є «солдатом» інформаційного фронту Росії.

Програма «Антоніми» також стала фіналістом Національної премії за найвищі досягнення у галузі журналістики «ТЕФІ-Мультимедіа».

Отож, робимо висновки…