У четвер, 13 червня, нардеп з "Радикальної партії" Сергій Рибалка вдруге став батьком. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Дружина 40-річного депутата Анастасія Байбородіна народила йому двійнят. Відзначимо, що у пари є ще одна дитина – дочка Роксолана.

"Сьогодні у нас з Анастасією Байбородіною народилися двоє козаків! Кохана, спасибі тобі безмірно за це неймовірне щастя", – написав Рибалка і виклав фотографію, на якій пара знята в момент, коли його дружина була ще вагітна.Нагадаємо, що 22 липня Рибалці виповнилося 40 років. Його цивільна дружина Анастасія Байбородіна піднесла йому незвичайний подарунок – записала пісню SEREZHA ( "Серьожа") і зняла відеокліп. Про це вона повідомила на сторінці в соціальній мережі Facebook, щоб знали всі про її безмежний талант.

"Коханий мій чоловік, мій сенс життя, моя радість! Вітаю зі Святом! З Днем Народження! Коли ти поруч – душа співає, тіло танцює, а на серці тепло. Хочеться творити, складати і присвячувати тобі творчість, яка народжується тільки завдяки цьому палкому почуттю, тільки завдяки нашій любові, завдяки тобі. Спасибі, що ти є! З Твоїм Днем! ", – написала Анастасія і доклала відео до пісні, яку присвятила Рибалці.