Спастися вдалося лише 12-річному хлопчику: В східній провінції розбився літак

12/08/2018     Автор: Катерина Гук
Спастися вдалося лише 12-річному хлопчику: В східній провінції розбився літак

В результаті аварії легкомоторного літака в східній провінції Індонезії Папуа вижив один пасажир, 8 людей загинули.

За словами чиновників, літак розбився біля аеропорту Оксібіл. Єдиним вцілілим виявився дитина, 12-річний хлопчик, який був госпіталізований в лікарню. Відомо, що він був у свідомості, але інші подробиці про його стан не повідомлялися.

Ним віявився хлопчик восьми років, і зараз за його життя битимуться лікарі. Відомо, що дитину госпіталізовано до лікарні, він був у свідомості, але інші подробиці про його стан поки не повідомляються.

На даний момент причина аварії літака невідома.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Раніше повідомлялося, що в східній провінції Індонезії Папуа втрачено зв’язок з легкомоторним літаком, на борту якого перебувало дев’ять осіб.

Швейцарський літак Pilatus PC-6 Porter британської авіакомпанії Dimonin Air орієнтовно здійснював 42-хвилинний політ з Тана Мера в районі Бовен Дігул до Оксібілі, районної столиці Пегунунган Бінтанг, що межує з Папуа-Новою Гвінеєю.Відзначимо, що 10 серпня, США потрясло неймовірна подія: в Сіетлі прямо з аеропорту викрали пасажирський літак. Стали відомі перші подробиці про викрадачів і його мотиви. Надзвичайна подія сталася в міжнародному аеропорту Сіетл-Такома близько 22:00 за місцевим часом (05.00 11 серпня за Київським часом).

Диспетчери помітили, що в повітря без попередження піднявся літак Bombardier Dash 8 Q400, який до цього перебував на технічній стоянці. Пізніше з’ясувалося, що за його штурвалом знаходився співробітник служби наземного обслуговування авіакомпанії Horizon Air, який працював в аеропорту.