5f35e41f226b511c1a2303c839b5cba11444917612

У Міністерстві внутрішніх справ України з 15 жовтня розпочато відбір кандидатів на посади старших інспекторів та інспекторів, а також спецагентів інформаційних технологій. Всього в даний час в кіберполіції відкрито 226 посад.

Згідно з повідомленням відомства, від сьогоднішнього дня і до 1 листопада 2015 року виключно в on-line режимі через офіційний веб-сайт МВС здійснюватиметься прийом анкет та документів кандидатів. До них будуть пред'являтися вимоги щодо громадянства, відсутності судимості і знання законів України, а також вільне володіння іноземними мовами. У відомстві передбачено 187 посад старших інспекторів і інспекторів, які будуть отримувати зарплату від 6 тис. грн. Також 39 кандидатів можуть претендувати на посади спецагентів інформаційних технологій з зарплатою від 25 тис. до 30 тис. грн.

«Вимоги до кандидатів: для інспекторів і старших інспекторів – громадянство України, вік від 21 року, відсутність судимості, юридична освіта (бажано), знання чинного законодавства України у сфері правоохоронної діяльності, володіння основами комп'ютерної грамотності на рівні досвідченого користувача, мінімальні навички комп'ютерно-технічних досліджень, володіння українською та англійською мовами, достатній рівень фізичної підготовки.

Для спецагентів – громадянство України, вік від 21 року, відсутність судимості, технічна освіта (бажано), розуміння принципів мережевої безпеки, навички в галузі обчислювальної техніки та програмування (досвід програмування на мовах високого і низького рівня і реверс-інжинірингу шкідливого програмного забезпечення), практика здійснення аналізу слідів, залишених в ході атак експлойтів і шкідливого програмного забезпечення, володіння українською та англійською мовами», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що основними завданнями української кіберполіції буде боротьба зі злочинами у сфері використання платіжних систем, електронної комерції, інтелектуальної власності та інформаційної безпеки.