Про так зване «масове злодійство на гуманітарці» та пов’язані з цим речі. Згадайте слова Данілова, що нам окупаційна влада готувала людей із великими зірками на погонах.

На запитання журналістки BBC про те, хто мав очолити маріонетковий уряд, який мали утворити в Києві росіяни? Припустимо, їхній план спрацював, Зеленського немає? Хто мав бути замість нього? Данілов відповів:

“Не можу сказати. Єдине, що я можу сказати, що це люди в погонах. У великих погонах. Росіяни нами ніколи правити не могли, це неможливо. Це люди у великих погонах. І на посаду прем’єр-міністра, і на посаду керівника держави”, – зазначив Данілов.

Далі ж події розвивались по такому сценарію:
– 12 квітня, день: Гордон кидає дезінформацію про те, що Медведчук нібито втік з України і перебуває в одній із країн ЄС.
– 12 квітня, вечір: Медведчука в Україні затримує СБУ
– 13 квітня: Глава СБУ Баканов повідомляє, що дезінформацію про місцезнаходження Медведчука вкидала ФСБ через своїх агентів.
– 20 квітня: колишній КДБшник Швець (а їх «колишніх» не буває), введений у наш медіапростір завдяки Гордону, вкидає інформацію про «масову крадіжку гуманітарки», тим самим цілеспрямовано деморалізуючи армію, волонтерів та взагалі все українське суспільство.
– 21 квітня, день: Гордон публікує інтерв’ю зі Швецем, додатково піарячи його.
– 21 квітня, вечір: Швець каже, що «вирішити питання з гуманітаркою може лише Смешко» і пропонує зробити його «царем із логістики».

По неперевіреній інформації наближеного до Офісу президента та української розвідки телеграм каналу Вертикаль, Одним із тих, хто за планом окупантів мав очолити владу після захоплення Києва, є Ігор Смешко. Наше джерело повідомляє, що саме на нього натякав в інтерв’ю Данілов. Також про Смешка говорив в інтерв’ю з фейковим розгоном зі зброї та гуманітарки КДБшник Швець, якого масштабував Гордон – давній друг Смешко, який очолював його виборчий штаб у 2019 році.

Про так звану дружбу Гордона і Смешко – говорити не варто, це і так всі знають і всі бачили. Але цікавим є той факт, що якщо дійсно Смешко замішаний у планах росіян, то ставити його “відповідальним за гуманітарку” – це фактично допомогти ворогу розкрити дислокацію всіх наших підрозділів і на папері показати всі типи допомоги і в яких кількостях і через які ділянки кордону прибувають до країни.

Слова Швеця про те, що саме Смешко є спасінням українського народу вже поширило на своїй офіційність сторінці об’єднання Смешка “Сила і честь”. Нагадаємо, що Юрій Швець — колишній радянський розвідник українського походження (народився у Харкові), майор закордонної розвідки КДБ у 1980-1990. З квітня 1985 по 1987 працював офіцером-аналітиком в резидентурі КДБ у Вашингтоні. Швець – людина, яка перебуває за кордоном не має права вмішуватись у внутрішню українську політику і цим має займатись СБУ.
Повертаючись до теми того, що Швець начебто викрив Україну на розкраданні іноземної допомоги.

За цю тему нещодавно взялись журналісти 24 каналу, які віднайшли першоджерело – інтерв’ю військового для CNN.
І при перекладі журналістки, суть виявилась зовсім іншому. Передивившись все відео, та досконало його переклавши, стало відомо, що насправді полковник говорив про те, що потрібно краще налагодити логістику всередині країни. Це потрібно для того, щоб озброєння та допомога від країн союзників швидше доставлялась з Західних регіонів України до лінії фронту. В сюжеті йшла мова про те, що після війни потрібно буде ретельно контролювати обіг західного озброєння в Україні. А також там жодного слова про корупцію і розкрадання не було. То як тоді виходить, Швець збрехав? 

Оці всі вкиди про які ми вам розказали – вони могли бути створені як спецоперація для того аби посадити Смешко на потоки постачання в Україну і для того, щоб ФСБ розуміло як постачається військова допомога, як постачається гуманітарка, звідки, через які канали, тому що ми бачимо що наша армія і наша країна дуже успішно постачає і зброю і гуманітарку, адже ми не бачимо її знищення російськими військами. Призначати Смешко на цю роль однозначно не можна, деталями цієї спецоперації має розбиратись СБУ. Також такі інформаційні спецоперації можуть бути сформовані для того, аби розсварити нас із союзниками, щоб Україна втратила воєнну підтримку Заходу і цим самим спростити завдання окупації нашої держави для РФ.

Звернемо також увагу на тому, що у питанні так званого “розкрадання” гуманітарки дійсно стирчать вуха з Москви. Зазначив Сергій Лещенко під час брифінгу в Офісі президента.