ЗСУ перейдуть у контрнаступ, звільнять Херсон і проведуть спецоперацію у Росії, вважає Арестович

Першим кроком на шляху до завершення війни РФ проти України має стати повернення захопленого Херсону. Після початку хвилі контрнаступу ЗСУ в російському суспільстві і керівництві держави почнеться переполох. Внаслідок такої ситуації “спеціальна операція” відбудеться вже у самій Росії, а українські військові будуть в ній задіяні в якості миротворців, яких запросить тимчасовий уряд. Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

У ефірі YouTube-каналу Фейгін Live він розповів про те, що коли ЗСУ перейдуть до повномасштабної контрнаступальної військової операції, у Росії, як в суспільстві, так і структурі влади, почнеться “зрада”. Провал агресивних планів Москви почнеться з повернення під контроль української армії.

Згідно з прогнозом, далі піде “спеціальна військова операція” вже на території РФ.

“Те, що відбувається зараз – це розтягнута російська поразка. Після якої “спеціальна операція” почнеться в самій Росії”, – вважає Арестович.

У операції будуть задіяні українські миротворці.

“Не у вигляді інтервенції, а на запрошення умовного тимчасового уряду”, – підкреслив Олексій Арестович.

Однак наразі ситуація в області важка.

Щоб не відібрали росіяни: фермери на Херсонщині намагаються сплатити за оренду землі зерном

Росіяни продовжують тероризувати фермерів на тимчасово окупованих територіях. Крадіжка українського врожаю – один із найпоширеніших злочинів ворога.

Українське зерно стало чи найбільш бажаним ресурсом російських окупантів для пограбування України. Ворог сподівається на продовольчу кризу та мріє виторгувати собі послаблення санкцій.

Спроба розрахуватися за землю зерном

Як повідомляють джерела 24 каналу у розвідці, фермери на території тимчасово окупованої Херсонщини намагаються розрахуватися за оренду землі зерном. Коштів для того, щоб заплатити пайщикам, просто немає, тож аграрії хочуть заплатити людям бодай таким чином.

Окрім того, це може бути способом збереження зерна в Україні. У будь-який момент російські окупанти можуть прийти до фермерів та все забрати, централізоване зберігання врожаю лише спрощує ворогу завдання.

Важкою ситуація залишається і на Донбасі

Однак Битву за Донбас не закінчено, Україна накопичить важку зброю і звільнить свої землі

Битва за Донбас триватиме навіть у тому випадку, якщо Росії вдасться повністю захопити Луганську область. Є й інші великі міста у Донецькій області, які знаходяться під контролем сил оборони України. ЗСУ накопичать потрібну кількість важких озброєнь, що посприяє звільненню окупованих росіянами українських територій. Про це заявив радник міністра оборони Юрій Сак.

У інтерв’ю BBC він розповів про те, що якщо російські окупаційні війська захоплять Луганську область, все одно залишаться великі міста у Донецькій області, які контролюють ЗСУ.

“Це міста, які протягом останніх декількох днів були об’єктами важких ракетних атак, артилерійських обстрілів. Але битва за Донбас ще не закінчена”, – зазначив Сак.

Також він додав, що Україна отримує підтримку від Заходу і сподівається на продовження допомоги. Київ накопичить достатньо зброї, після чого звільнить окуповані Росією українські території.

“Україна, врешті-решт, накопичить достатню кількість важкої артилерії та інших видів зброї, що дозволить нам звільнити наші землі”, – підкреслив Юрій Сак.