Слідство у справі про вбивство екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова досягло певних успіхів, передає Корупція Інфо
Популярне: 
ТЕРМІНОВА ЗАЯВА ПОСЛА ЄС про певних українських політиків розбурхала увесь світ, таких подробиць ніхто не очікував!!!

 

За його словами, офіційного підтвердження інформації про відкриття в РФ справи про вбивство політика поки немає.
"Це на рівні чуток. Те, що відкриття такої справи могло мати місце, у мене сумнівів немає, дивуватися нічому. Слідчий комітет РФ діє у своїх традиціях, самі винесли вирок, здійснили цинічну розправу… Зараз самі порушують справу. Це їх особиста справа, нехай самі граються зі своїми формальностями", – заявив радник міністра.

Шкіряк наголосив, що не сумнівається в тому, що справа Вороненкова – це політичне вбивство, вчинене на замовлення керівництва РФ.

"Дві базові версії, які озвучив генпрокурор, лежать на поверхні. Переконаний, що сьогодні у слідства є хороше просування вперед, справа на особистому контролі генпрокурора. Відбуваються подальші оперативно-слідчі дії, з'ясування всіх обставин, затримання можливих спільників. Зараз є таємниця слідства, прокуратура поки дає інформацію, яка не зашкодить слідчим діям", – пояснив він.
Також Шкіряк запевнив, що наразі здійснюються оперативно-слідчі дії для з'ясування можливого місцезнаходження та затримання можливих спільників або можливого спільника вбивці Вороненкова.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Російський Слідчий комітет порушив кримінальну справу за фактом вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова в Києві, а також незаконного обігу зброї, яке використовував кілер Павло Паршов.