Чоловік і мама забрали тіло вбитої Аміни Окуевой з лікарні, передає Корупція.Інфо

Популярне: Вона багато разів пaдaлa…: Головна підозрювана у вбивстві школярки на Житомирщині розповіла страшні деталі злочину

Супроводжували й охороняли сім'ю спецназівці поліції з автоматами, повідомляє ТСН.

    «На жаль у нас зараз не обійшлося без втрати справжнього, щирого патріота, який любив Україну, самовідданого і чесного. Рідкісна людина. Хоч у нас не прийнято хвалити дружину, але що є, то є », – розповів чоловік загиблої Адам Осмаєв.Мати добровольця каже, що дочка завжди була готова пожертвувати життям.

    «Вона знала, що віддасть життя. Вона завжди знала, що загине. Є люди, які залишаються легендами саме тому, що розуміють своє призначення. Тому, що вірити – значить жертвувати », – каже мати Ірина Нікіфорова.

Відзначимо, що прощання з Окуевой готували в Ісламському культурному центрі, проте в останній момент сім'я скасувала прощання.

Нагадаємо, вбивство Аміни Окуевой сталося близько 20:30 в понеділок, 30 жовтня, в селищі Глеваха під Києвом. Невідомі скоїли постріли по автомобілю з кущів. Аміна Окуева від отриманих поранень померла. Її чоловік Адам Осмаєв поранений – він вижив. Поліція зараз шукає злочинців. Прокуратура взяла справу під особливий контроль. Активісти пропонують назвати сквер біля посольства Російської Федерації ім'ям Окуєвої.