Спецпенсії громадянам, які нараховувалися не на загальних підставах, а за спеціальними законами, в рамках пенсійної реформи українського Уряду не підлягають індексації, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вона вже 10 років сидить на них”: знайомий родини Зайцевих розповів інформацію про Олену і що відбувається в її сім’ї

Як зазначив голова Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, спецвальні пенсії окремим категоріям громадян в рамках нинішньої пенсійної реформи осучасненню не підлягають, оскільки такі виплати протягом багатьох років постійно переглядалися, а пенсії пересічним людям, якщо й підвищувалися, то дуже незначно.

Нагадаємо, на думку колишнього президента України Леоніда Кравчука, прийнятий Верховною Радою закон про пенсійну реформу не ідеальний. Сам екс-президент отримує пенсію депутата Верховної Ради в 14 тисяч гривень.

Нагадаємо, середньостатистичному українському чоловікові “світить” отримувати пенсію всього 5 років життя, а жінці – цілих 18 років. Щоправда, з 2021 року жіноча частина населення теж виходитиме на пенсію в 60 років. Тобто, закінчивши школу і вуз, середньостатистичний українець повинен практично все життя (до 58 років) працювати, щоб потім лише 5 років отримувати пенсію.

В останні два роки показник бідності в Україні впав нижче рівня Пакистану та Нігерії. З 2015 року Україна перейшла в ранг відсталих країн, яким міжнародні організації роздають гуманітарну допомогу, політкоректно називаючи їх “що розвиваються”.