Державне бюро розслідувань підозрює у колаборації з ворогом керівника фракції партії ОПЗЖ Маріупольської міської ради Володимира Клименка.

Про це інформує ДБР на своєму порталі.

«Працівники ДБР викрили керівника фракції партії ОПЗЖ Маріупольської міської ради, який здійснював антиукраїнську інформаційну кампанію на підтримку країни-агресора. За оперативною інформацією, він є колишнім чоловіком ексгенеральної прокурорки Криму Наталії Поклонської, яка була однією з головних фігур під час анексії Криму Росією», — йдеться у повідомленні від Бюро розслідувань.

Цей «політик» пройшов «тернистий» шлях від людини Януковича, Медведчука, Королевської до керівника Маріупольської фракції «Опозиційної платформи За життя». Він став рупором кремля на сході — виступав за відновлення економічних зав’язків з Росією. Сьогодні щодо нього у суді розглядається справа щодо посягання на територіальну цілісність України.

Також зафіксовано, що напередодні військового вторгнення рф колаборант на своїй офіційній сторінці в Facebook написав заклик до повалення чинної української влади.

«Тим самим він вчинив організацію та проведення заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором, спрямованих на підтримку держави-агресора, що підпадає під кримінальну відповідальність за ч. 6 ст. 111-1 КК України», — коментують цю заяву в ДБР.

Працівники бюро розслідувань знайшли зловмисника на орендованій квартирі в Одесі, куди він втік з Маріуполя. Його перевірили через поліграф та встановили ймовірну причетність його до колабораційної діяльності. Наразі депутата передано Службі безпеки України.

Нагадаємо, що напередодні СБУ спіймали очільника партії ОПЗЖ Віктора Медведчука, якого звинувачують у держзраді. За попередньою інформацією він інформував російську владну верхівку про суспільні настрої в Україні, виходячи з яких рф здійснила повномасштабне вторгнення.

Також в Україні заборонили діяльність ряду проросійських партій, адже багато їхніх учасників стали колаборантами окупантів та зливали їм інформацію.