Напередодні стало відомо, що раніше, Тіна Кароль заспівала на весіллі Катерини Гуменюк, дочки колишнього нардепа від «Партії регіонів» Ігоря Гуменюка.

19 вересня 2019 року відбулося пишне весілля української співачки Катерини Гуменюк, відомої раніше як Ассоль, і її обранця Артема Тараненка. За підготовкою до торжества і його розкішним проведенням стежила вся Україна. Ще б! Адже 25-річна артистка запросила до себе на свято Тіну Кароль і Вєрку Сердючку, а ведучими вечора була знаменита подружня пара телеведучі Катя Осадча та Юрій Горбунов.

В інтерв’ю виданню KP.UA дівчина поділилася спогадами про минуле весілля:

“Хвилювалася вранці, коли готувалася до церемонії. З Артемом ми побачилися вже на торжестві. Це була моя обов’язкова умова. Хотіла, щоб Артем побачив мене в сукні, коли буду йти до вівтаря. Мій весільний наряд важив 32 кілограми! Коли одягла сукню, то зрозуміла, що не можу в ньому йти (сміється). До цього я надягала його тільки в Лондоні на примірці. Коли піднімалася сходами, я йшла як Термінатор. Під час танцю з татом було видно, що я просто хиталася на одному місці. ( сміється.)Також Катерина згадала, як відреагувала на виступ української поп-діви Тіни Кароль.

“Це було шикарно. Я просто розчинилася в цей момент (посміхається). Я не очікувала, що Тіна дасть мені мікрофон, і ми почнемо співати. Мені було приємно, адже я знаю всі її пісні напам’ять”.

Нагадаємо, що Катя Гуменюк – дочка українського бізнесмена, політика і колишнього народного депутата від “Партії регіонів” Ігоря Гуменюка. Впливовий батько дівчини регулярно потрапляє в список Forbes. У 2014 році фінансовий журнал оцінив статки Гуменюка в $ 520 млн. Він є співвласником заміського комплексу Rixos-Prykarpattya, а також займається вугільною промисловістю.