За попередніми даними, четверо з п'яти поліцейських, які загинули в селі Княжичі під Києвом, перебували в одному з автомобілів, на якому прибули співробітники Управління поліції охорони (колишня Державна служба охорони).

Про це журналістам біля місця події розповів Микола Жукович, речник ГУ Національної поліції в Київській області, передає Корупція.Інфо

«У цій автівці перебували співробітники поліції, вона була розстріляна. Поліції охорони», — повідомив Жукович. Зараз її забрали евакуатором.

Таким чином, в автівці, судячи з усього, були смертельно поранені два співробітники Держохорони і двоє співробітників розвідки. Вогонь, очевидно, вівся з боку спецпідрозділу КОРД (про те, що КОРД першим відкрив вогонь повідомила Генпрокуратура, — ред.).

При цьому Жукович уточнив, що обидві автівки ДСО, які прибули на місце, були марковані, а всі поліцейські були одягнені в спецзасоби та бронежилети. Всі вони були в своїй формі — КОРД у своїй, ДСО — у своїй.«Два авто ДСО були марковані. Від поліції охорони було задіяно 2 екіпажу — 6 осіб. Скільки було представників поліції Києва не можу сказати», — зазначив прес-секретар поліції.
При цьому вибух, про який казали місцеві жителі, ймовірно був вибухом світлошумової гранати, яку кинули під цю ж автівку ДСО.

«Можливо, була кинута світлошумова граната під автомобіль, щоб ті, хто перебував в автомобілі, можливо, співробітники КОРДу подумали, що це злочинці хотіли їх знищити», — говорить Жукович.
Також він розповів про зброю, якя була у поліцейських. Всі вони були озброєні табельною вогнепальною зброєю, як автоматичною, так і пістолетами.

Прокоментував прес-секретар поліції і те, як ДСО могли бути не в курсі спецоперації колег.

«Є різні операції і різних керівників можуть попереджати або не попереджати. Попереджати теж можуть різним способом. Чим більше попереджають, тим більше шансів, що ця операція може бути зірвана», — зазначив Жукович.

Інші подробиці в поліції обіцяють розповісти через кілька днів, коли будуть опитані всі учасники події. При МВС і Нацполіції створена спеціальна група, яка буде вивчати всі обставини події.