Під час отримання неправомірної вигоди в розмірі 50 тис. доларів був затриманий старший слідчий ГПУ

Генеральна інспекція затримала старшого слідчого, який вимагав хабар у розмірі 50 тис. доларів. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, опублікував фото затримання, передає Корупція Інфо

До головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю СБУ  31 липня 2018 надійшла заява від громадянина про те, що старший слідчий ГПУ вимагав від нього 50 тис. доларів.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

За це він обіцяв припинення кримінального переслідування й перешкоджання будівельним роботам в селі Київської області.

За свідченнями заявника, переслідування з боку працівників ГПУ почались ще 19 липня 2018, після того як працівники прокуратури провели огляд будівельного майданчика. Після цього стали викликати на допит у якості свідків працівник даного підприємства.

Нагадаємо, вчора правоохоронці затримали на хабарі колишнього першого заступника голови правління державної газовидобувної компанії Укргазвидобування Олексія Тамразова. Він також є власником та інвестором видання Insider.


За версією слідства, Тамразова затримали при спробі дати 200 тисяч доларів хабара прокурору Генпрокуратури. За хабар він просив зняти арешт з майна у кримінальній справі, яка пов’язана зі злочинною організацією президента-утікача Віктора Януковича.