В аеропорту "Бориспіль" українські прикордонники затримали 36-річного громадянина республіки Бангладеш, який намагався незаконно потрапити на територію України. Про це повідомили в прес-службі поліції Київської області.

"Так, спочатку іноземець запропонував військовослужбовцю Державної прикордонної служби України неправомірну вигоду в сумі 200 доларів США за пропуск на територію України в міжнародному аеропорту "Бориспіль". Потім, реалізуючи свій злочинний план, він надав прикордоннику хабар в сумі 1000 доларів США за проставлення відповідних відміток в його документі на в'їзд", – йдеться в повідомленні.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд
 Поліція відкрила кримінальне провадження стосовно затриманого за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Про затримання іноземця повідомлено посольство Народної республіки Бангладеш.

Нагадаємо, не так давно в Закарпатській області, на пункті пропуску "Чоп", українські прикордонники затримали громадянина Марокко, який намагався нелегально потрапити до Європи.

Раніше в міжнародному аеропорту "Одеса" українські прикордонники затримали громадянина Грузії, якого розшукує Інтерпол.