У розпорядження видання ІНФОРМАТОР потрапили макети агітаційних білбордів Володимира Гройсмана, які вже завтра, з вересня, з’являться на рекламних площадках по всій Україні.

Зразки політичної реклами виданню передали люди з оточення очільника Кабінету Міністрів.

За словами інсайдерів, агітаційні білборди особисто затвердив Володимир Гройсман, для них викуплені рекламні площадки.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Команда Гройсмана планує піаритися на нововведеннях в області медицини і пенсійного забезпечення та обіцянках збільшити фінансування армії.

Інсайдер також повідомив, що у такий спосіб прем’єр-міністр де-факто розпочне передвиборчу кампанію до парламенту.

«Гройсман не буде висувати свою кандидатуру на президентських виборах. Він прийняв рішення йти на вибори до Верховної Ради. Зараз готує партію для участі у виборах», – повідомив співрозмовник.

Також, за словами політологів, після цього стає зрозумілою мотив нещодавної палкої заяви прем'єра.

Так, він обурився рішенням Центральної виборчої комісії, яке унеможливило проведення в жовтні виборів у новоутворених об'єднаних громадах.

Як написав прем'єр у фейсбуці, це рішення створює ризик гальмування децентралізації.

«Вважаю, що перешкоджати прагненню громадян, які хочуть теж йти цим шляхом, створювати додаткові бар'єри на їхньому шляху – неприпустимо. Тому я закликаю Центральну виборчу комісію переглянути своє рішення і знайти можливість сприяти проведенню виборів в тих громадах, де вони були заплановані. Децентралізацію не можна зупиняти!» – зазначив Гройсман.

На засіданні 9 серпня Центрвиборчком прийняв постанову, якою фактично призупинив розгляд питання призначення перших і додаткових місцевих виборів в об'єднаних територіальних громадах.

У своєму рішенні ЦВК звертається до Комітету Верховної Ради з правової політики та правосуддя з проханням надати роз'яснення щодо законодавчого регулювання організації і порядку проведення референдумів в Україні, а також можливості призначення перших і додаткових місцевих виборів в ОТГ без проведення місцевого референдуму.