Стало відомо нову інформацію про фігуранта кримінального провадження стосовно керівника «Офіцерського корпусу» Володимира Рубана, передає Корупція.Інфо

З’явилися деякі дані про діяльність майора 8-го окремого полку сил спецпризначення при Головному управлінні розвідки Міноборони Павла Балова (позивний «Кедр»).

Популярне: Вже з 1 липня при оплаті готівкою…:  Що чекає українців після зникнення 1, 2, 5 та 25 копійок?

«14 грудня 2017 приїхав до мене дружаня позивний «Кедр». Якщо хто не зрозумів, почитайте Савченко-Рубан-Кедр… Приїхав цей друг і почав!!! – Та ти кароче нам заважаєш!!! Так ми готові зробити переворот!!! Але!!! Саакашвілі нам заважає!!! Ми такі спецназівці і готові!!!», – повідомляє джерело.

«Щось Паша «Кедр» жене … Щось задумав … Я мав рацію», – продовжує він.

І дійсно, через кілька місяців в резонансній справі був затриманий Рубан, а в самому звинуваченні також фігурує і людина з позивним «Кедр».

«Через три місяці взяли Савченко та Рубана! І фігурує об’єкт, який я впызнаю на відео як Пашу Кедра», – повідомляє джерело.

«Добровольці і Патріоти. Не спілкуйтеся з Павлом Баловим. Позивний Кедр. Це с * ка, яка працює на Матіоса та фальсифікує справи проти добровольців», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, стали відомі перші подробиці про фігурантів фільму, який розкрив терористичну змову Надії Савченко та Володимира Рубана.

Березень, Лящ і Кит – саме такі прізвища фігурують у доказовому відео ГПУ. І за твердженням генпрокурора, це офіцери, які особисто отримували від Савченко пропозицію взяти участь в підготовці теракту.

За інформацією журналістів, ці прізвища вигадані. Справжні їх імена не розголошуються, так як це люди, які працюють під прикриттям і вони потрапляють під захист свідків.

Уточнюється, що в тексті підозри Рубана та Савченко фігурує людина, яка причетна до затримання – військовий з позивним «Кедр». Відомо, що це майор 8-го полку спецпідрозділу Павло Балов, і швидше за все саме йому належить прізвище «Березень». Сам Балов відмовився давати коментарі з цього приводу.

Джерело: Politeka