Юрію Россошанський, який фігурує в справі про вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської, посилили підозру. У разі доведення його провини йому загрожує довічне ув'язнення.

Приводом для цього стало проведення судмедекспертизи, яка вказала на численні ножові поранення, повідомили у прес-службі прокуратури Київської області. Тепер злочин кваліфікується як вбивство з особливою жорсткістю.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд


Нагадаємо, що тіло Ірини Ноздровской знайшли в січні 2018 року в річці Козка біля с. Демидов, що під Києвом. Підозрюваним у вбивстві правозахисниці є Россошанський Юрій Вікторович, батько Дмитра Россошанського – водія, який у вересні 2015 збив на смерть сестру Ноздровської – Світлану Сапатінскую.

Раніше повідомлялося, що уже всьоме перед будівлею прокуратури Київської області збираються всі, кому доля відомої правозахисниці небайдужа. Серед мітингувальників і мама дівчини, яка вже кілька разів просила про особисту зустріч з прокурором Дмитром Чибісова, але чоловік жодного разу не відгукнувся на заклик вбитої горем жінки. Ірина не витримала і встала на коліна, просто благаючи про те, щоб винні були покарані.