У російській Якутії сталося масове вбивство. Житель села Булгунняхтах застрелив п'ятьох осіб зі своєї рушниці, а після застрелився сам. Про це повідомляє Telegram-канал Mash, передає Корупція.Інфо.

Усі жертви стрілка були його сусідами. Жителі села стверджують, що чоловік переїхав до села 10 років тому. Усі вважали його дивним, він ні з ким не спілкувався, проте не виявляв агресії, та й скарг на нього ніколи не надходило.

Він взяв свою зареєстровану рушницю й подався стріляти по сусідах. Після того, як він вбив п'ятьох осіб, чоловік застрелився.

"Новіков жив на Лісовій, він вийшов з дому і став стріляти з мисливської рушниці в перехожих, застрелив жінку з дитиною, убив сусіда, який вибіг на звуки пострілів", – розповідають жителі села.Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року

Як повідомлялось, раніше в місті Барабинськ Новосибірської області учень на уроці відкрив вогонь з рушниці. У місцевій прокуратурі розповіли, що під час інциденту учні стали бігти і пару чоловік вистрибнули у вікно з другого поверху, отримавши серйозні травми.

 

Нагадаємо, 18 квітня в Росії школяр напав з ножем на вчительку й однокласників. Також він поранив себе, потім розлив горючу речовину і підпалив. Виявилось, що страждає на запізнілий розвиток і навчається не за віком. Також з'ясувалось, що нападник планував убити 30 осіб.