Під телеканалом NewsOne, який належить депутату Тарасу Козаку і перебуває під впливом Віктора Медведчука, проходить акція на його захист.

Трансляцію з акції веде інший канал Козака "112 Україна", називаючи її головною метою захист журналістів.

На мітингу майорять прапори партії "Опозиційна платформа – За життя", яку представляє Медвелчук.

Люди тримають плакати "Не дадим закрыть рот свободной прессе", "Руки геть від свободи слова", "Луценко, арештуй Порошенка і Свинарчука"..

На акції виступили Нестор Шуфрич та Вадим Рабінович, які говорили по тиск на журналістів телеканалу NewsOne.

Шуфрич заявив: "Я чекаю реакції від президента… Я не хочу, щоб президент, за якого я голосував, когось боявся. А він злякався праворадикалів".

"Ти не маєш права переслідувати свободу слова, бо свобода слова тебе породила" – сказав він, уявно звертаючись до президента Володимира Зеленського.

Шуфрич нагадав голові держави, як хотіли не пустити в ефір серіал "Слуга народу 3".

"Ви ж самі сказали, що всі ми президенти… Я голосував за Голобородька, я голосував за іншого Зеленського…", – обурився нардеп

"Ми зібралися казати: ми не боїмося, нас не залякати – і журналісти будуть говорити те, що хочуть", – сказав Шуфрич

"Із такою рожею нас не те, що в Європу, нас у пінгвіни в Арктику не приймуть… Дєлай-тє, а то пока ви только болтає-те", – також заявив він.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський повідомив про те, що після виборів до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня, парламент займеться законом про телебачення, щоб «люди з проросійськими поглядами» не могли монополізувати українські канали.

За словами Володимира Зеленського, під час війни, люди, у яких не проукраїнська бачення, не можуть монополізувати український канал. «Ми повинні з цим розбиратися», — підкреслив він. Відзначається, що президент зробив цю заяву, відповідаючи на питання про скасованому раніше телемості з Росією, який анонсував телеканал NewsOne.