Батько загиблого на Майдані Устима Голоднюка розповів, що син навчив його вірити. Про це йдеться в роліку "Сніданок з 1+1", повідомляє Корупція.Інфо

Володимир згадав, як під час Революції гідності бачив свого сина по телевізору.

"Я не розумів, що відбувається. Я бачив цю лють, хотілося бігти туди битися", – каже чоловік. "Вранці по телебаченню Устима показують у Михайлівському соборі. Він щось говорив з забинтованою головою. Було боляче, що він побитий. Але всередині була якась гордість, що він чоловік", – розповів Володимир.

Популярне: "Пенсіонерам не доплачують 1500 гривень…": стали відомі подробиці стосовно пенсійних виплат

З сином він телефонував щодня.

"Ми з ним зідзвонювалися щодня, навіть по декілька разів на день. Але кожен раз мене переконував: "Тато, я допомагаю розносити чай". А вже потім я довідався від друзів, що його на Водохреща обливали з водомети, що на ньому обламували лід. А він сміявся, це ж Водохреща, мовляв", – згадує чоловік.

Володимир розповів, коли він востаннє бачив сина.

"Він йшов по Майдану біля Головпоштамту. Тримався за руки з якоюсь дівчиною. Вони весело розмовляли. Мені совість не дозволила його покликати. Вони так добре сміялися, думаю, хай собі гуляють», – каже чоловік.

Він бачив смерть свого сина на відео.

"Так, спочатку я плакав, коли дивився. Закривався вночі, щоб ніхто не бачив", – поділився Володимир. "У кожного з них були свої символи й амулети. Устим вважав, що його оберіг – блакитний шолом… якби в той момент я знав, як все закінчиться, я б стояв на колінах і тримав його за ноги", – додав він.

Володимир зазначив, що головне, чого його навчив син, це вірі. "Мене мій син Устим навчив вірити. Вони довели, що можна перемагати. Зараз я свято вірю, що перемога буде, буде на сході. Можливо, це буде не сьогодні і не завтра. Але у нас є віра, у нас є сила і у нас є мотив", – підсумував він.