Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявляє про відсутність конфлікту з керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким і висловлює сподівання на продовження співпраці між антикорупційними відомствами. 

"В мене немає відчуття, що є конфлікт, тому що можна назвати конфліктом будь-які підозри, які оголошуються фігурантам по тим справам, які ми розслідуємо", – заявив Ситник. 

Він відзначив, що виконання працівниками Бюро своєї робити відносно будь-кого, в тому числі прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури не є конфіктом. 

"Якщо у нас інформація, що є неправомірні дії будь-кого, ми вживаємо передбачені законом заходи, і фіксуємо правопорушення", – додав він. 

"Чи можна це назвати особистим конфліктом, мабуть все ж таки ні, тому, що це просто виконання – і не директором антикорупційного бюро – а це виконання роботи детективів НАБУ, слідчих ГПУ і прокурорів ГПУ", – заявив Ситник. Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Таким чином він пояснив, що 20 вересня, біля офісу САП детективи Бюро проводили санкціоновані прокурорами ГПУ слідчі дії. 

Також Ситника попросили розповісти, як він бачить свою подальшу взаємодію з керівником САП Назаром Холодницьким і чи можлива взагалі продуктивна співпраця між НАБУ і САП. 

"Співпраця триває. На жаль, скажу відверто, що ми після справи "рюкзаків" чекаємо кожного дня, що якусь нову таку справу (буде) закрито, або злито чи якусь угоду підписано і справа фактично буде (припинена)… Але в цілому робота іде і зараз справи передаються до суду", – сказав Ситник. 

Він нагадав, що рішення про затримання або арешт особи, оголошення особи у розшук приймається детективом за погодженням з прокурором. 

"Співпраця ця є і сподіваюсь, що вона буде продовжуватися. Ми зі свого боку налаштовані на цю співпрацю. Ми все робимо для того, щоби ці справи рухалися вперед", – заявив очільник НАБУ.