Екс-заступник глави адміністрації п’ятого президента Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв подав заяву про звільнення з Міністерства закордонних справ.

“Подав заяву на звільнення з МЗС України. Не думав, що так може закінчитися моя 28-річна дипломатична кар’єра”.

Єлісєєв додав, що сподівається згодом повернутись: “Сподіваюся повернутися. Дипломат Єлісєєв залишається!”.

Дякую всім, з ким працював на користь розбудови міжнародного авторитету України, особливо вчителю, першому главі МЗС Анатолію Зленку. Сподіваюся повернутися. Дипломат Єлісєєв залишається!

Додамо, що раніше Єлісєєв заявляв:

«Я прибічник такої європейської демократичної традиції. Прийшла нова команда. Не тримаємося за крісла, не тримаємося за владу, а спокійно передаємо… Я відхожу в сторону і готовий, зі свого боку, у міру своїх можливостей, допомагати, радити і так далі (своєму наступнику)», – додав Єлісєєв.

Нагадаємо, Костянтин Єлісєєв з 2010 по 2015 роки обіймав посаду посла України в Європейському Союзі.

З 2015 року по 2019 роки був дипломатичним радником п’ятого президента України.

Крім того, у 1994-му та 1997 року Єлісєєв був одним із керівників українських державних структур щодо ООН. З березня 1999 по листопад 2000 він був головним консультантом відділу двостороннього співробітництва Головного управління з питань зовнішньої політики Адміністрації Президента, а у 2004-му займав посаду директора Кабінету міністра закордонних справ. 13 травня 2013 року – його було призначено Уповноваженим України з питань зовнішньополітичних і інтеграційних процесів.

Має ордени “За заслуги” III і II ступенів. Останнім Порошенко його нагородив 4 травня 2019 року “за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм”.

Нагадаємо, корпорація Roshen підтвердила інформацію про те, що колишній президент України і нардеп Петро Порошенко перереєстрував частину свого кондитерського бізнесу Roshen на старшого сина Олексія.