Невідомі погрожували прем'єр міністру України Володимиру Гройсману, вимагаючи звільнити виконуючу обов'язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, передає Корупція.Інфо.

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Супрун поділилася смс повідомленням, яке прийшло не тільки прем'єру, але й міністрам. У тексті йдеться про те, що якщо вони на найближчому засіданні уряду, яке відбудеться сьогодні 28 лютого, не звільнять в.о. міністра охорони здоров'я, в Україні почнеться ще один Майдан.

Популярне: Якщо не зареєструвались, то платіть! За що українцям прийдеться заплатити 100 неоподатковуваних мінімумів

Сама Уляна розповіла, що крім загроз невідомі намагалися зламати її сторінку. Жінка вже звернулася в правоохоронні органи з проханням знайти і покарати винних у залякуванні.

"Тільки що, перед початком засідання уряду прем'єр-міністру і міністрам прийшло повідомлення з погрозами через ситуацію, яка склалася в НМУ. Вчора намагалися зламати мою приватну сторінку на Facebook. Тактика кібертероризму і залякування – одні з улюблених способів не тільки Російської Федерації, а й її союзників в Україні. Звертаюсь до правоохоронних органів з проханням вжити відповідні заходи ".