В.о. голови МОЗ вважає, що охорона здоров’я має завжди залишатися поза політикою.

В.о. глави МОЗ Уляна Супрун заявила, що до офіційного призначення нового складу Кабінету міністрів продовжить роботу над змінами в системі охорони здоров’я.

“До того моменту, поки буде офіційно представлений кандидат на посаду прем’єр-міністра, який визначиться з кандидатурами в МОЗ, ми продовжуємо працювати в міністерстві. Якщо залишимося – будемо далі працювати, якщо не залишимося – передамо всю роботу, яка була зроблена, плани, які далі повинні бути реалізовані “, – сказала Супрун.

Вона зазначила, що охорона здоров’я має завжди залишатися поза політикою.

“Лікарі повинні далі спокійно працювати і передавати один одному знання і роботу, яка буде зроблена. Тому спокійно чекаємо. Ми почули багато разів публічно, що це буде продовжуватися”, – сказала Супрун.

У разі, якщо не увійде в наступний склад Кабміну, Супрун планує видати книгу про здоровий спосіб життя, а також залучати іноземні інвестиції в українську систему охорони здоров’я.

“Багато мене питають, чи буде видана книга порад щодо здорового способу життя. Я недавно заходила в книжковий магазин “Є” та запитувала, чи є у них книги про здоров’я. Ні. В Україні дуже мало книг про здоров’я. Є кулінарні книги або книги для студентів-медиків, але немає загальних для людей. Тому, можливо, будемо займатися таким просвітництвом. і буду робити все можливе, щоб трансформація (системи охорони здоров’я) і далі відбувалася … і допомагати, щоб було більше інвестицій, так само іноземних, як і українських в нашу систему охорони здоров’я. Тому що в нашій інфраструктурі все погано, а у держави немає багато коштів, щоб це робити “, – сказала Супрун.