598343

Патруль спостережної місії ОБСЄ покинув селище Октябрь, відмовившись від збройного супроводу представника так званої "ДНР".

Про це йдеться у звіті, поширеному СММ ОБСЄ, передає Корупція.Інфо

Зокрема, в документі йдеться, що патруль спеціальної моніторингової місії був змушений покинути селище Октябрь на підконтрольній бойовикам території.

За 28 км на північний схід від Маріуполя патруль спецмісії зупинили два озброєні представники терористичної "ДНР" у невійськовому автомобілі. Вони наказали спостерігачам повернутися назад.

Терористи супроводжували автомобіль спостерігачів до свого контрольно-пропускного пункту, де один озброєний чоловік вийшов з машини, став перед патрульним автомобілем СММ, почав кричати і вести себе агрессивно.

"Потім він узяв 12,7-міліметровий крупнокаліберний кулемет з автомобіля, зарядив його тремтячими руками і скерував на спостерігачів. Діючи агресивно, він підійшов прямо до автомобіля СММ і висунув ультиматум: покинути територію селища або взяти його в супровід до наступного блокпоста", – йдеться у звіті.

Після цієї розмови патруль СММ ОБСЄ розвернувся і покинув селище Октябрь, благополучно повернувшись на базу в Маріуполі.