У Харкові підліток без проблем зміг купити алкоголь у храмі Олександра Невського УПЦ МП. Неповнолітнього хлопця навіть не попросили надати документи. Відповідне відео на своїй сторінці в Facebook розмістив Павло Онищенко, голова Всеукраїнської громадської організації “Потон”, яка і вирішила провести експеримент.


Як видно на ролику, підлітку Микиті в церковному магазині продали півлітра кагору за 50 гривень. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу, у нього не питали.

“Дуже погано, що в нашій країні церкви, прикриваючись Богом, збільшують свій прибуток і продають вино підліткам”, – прокоментував Онищенко. Він також додав, що активісти викликали поліцію і наполягатимуть на складанні протоколу щодо реалізатора продукції.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Користувачі соцмережі по-різному відреагували на експеримент. Одні не приховували обурення, інші писали, що Микита зовсім не схожий на підлітка, а наливайки функціонують в кожному дворі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чернець Почаївської лаври УПЦ МП просто шокував українців своїми проросійськими шовіністичними заявами. Під час хресного ходу УПЦ Московського патріархату в Києві один ченець заявив, що зараз переучує себе говорити російською мовою, нібито так «красивіше».