На генерального прокурора Юрія Луценка написали заяву до Державного бюро розслідувань. Розпочати кримінальне провадження через розголошення відомостей досудового розслідування у справі про вбивство активістки Катерини Гандзюк вимагає юрист, брат нардепа Мустафи Найєма Масі Найєм.

"Йдеться про розголошення, скоєне прокурором незалежно від того, чи брав він безпосередню участь у досудовому розслідуванні", – написав Найєм у Facebook.

"Наприклад, публічне оголошення про намір повідомити певним особам про підозру може дати чіткий сигнал таким особам про те, що їм варто здійснити певні дії для уникнення застосування до них відповідних процесуальних дій. Такий самий ефект матиме й оголошення ймовірного мотиву вбивства і повідомлення про те, що саме такий мотив тепер виводить слідство на ім'я ймовірного замовника", – пояснив він.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

3 грудня Луценко заявив, що слідство встановило всіх замовників та організаторів нападу на Гандзюк.

"В цьому процесі вже оголошено про підозру помічникові одного з народних депутатів. І найближчим часом ми оголосимо ще кілька підозр, які остаточно покажуть коло осіб, причетних до замовлення, організації та виконання цього злочину", – сказав він.