Шевченківський райсуд арештував на два місяці колишнього працівника Одеської митниці Дениса Амінєва з правом внесення застави у 30 млн грн, якого підозрюють у контрабанді на суму в 154 млн гривень.

Про це на свій сторінці у Facebook повідомила речниця Державної фіскальної служби Наталя Нєпряхіна, зазначивши, що досудове слідство проводиться слідчим управлінням фінансових розслідувань офісу великих платників податків ДФС.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

З її словами кримінальне провадження розпочато за фактом привласнення арештованих товарно-матеріальних цінностей.

"Мова йде про контейнери з нерозмитненим товаром орієнтовної вартістю 154 млн. грн, які у середині червня були заарештовані як речові докази", – повідомила Нєпряхіна.

"Вилученими у ході слідства відеозаписами з камер спостереження та показами свідків встановлено причетність Амінєва до привласнення арештованого товару, що був вивезений вантажним транспортом під виглядом переміщення на інший склад", – додала вона.

Спікер ДФС також повідомила важливу інформацію, що ніхто із співробітників Одеської митниці, як писали ЗМІ, не затриманий: "Причетність групи митників до діяльності Амінєва навіть не розглядається".