Долю скандального будинку на вул. Личаківській, 259, який зводять на підставі підроблених документів, будуть вирішувати в суді. Як розповіла у коментарі ZAXID.NET начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, найближчим часом має відбутись судове слухання за позовом Львівської міської ради до ТзОВ «Лідер Моноліт», яка згідно з паспортом будівництва зводить будинок.

Гелена Пайонкевич зазначила, що раніше Державна архітектурно-будівельна інспекція України скасувала декларацію про початок будівельних робіт по вул. Личаківській, 259 у м. Львові, але згодом видала повторну.

«Інспекція Держархбудконтролю проігнорувала наш запит щодо незаконного будівництва. Однак нам важливіша реакція прокуратури, куди звернулась Львівська міська рада», – зазначила Гелена Пайонкевич.

На її думку, справа буде затяжною і багато залежатиме від правоохоронних органів.Як повідомляв ZAXID.NET, 2 липня директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів повідомив, що семиповерховий житловий будинок по вул. Личаківській, 259 будують за підробленими документами. Він зазначив, що компанія підробила дозвільні документи міськради, на підставі яких отримала декларацію на початок будівництва від Державної архітектурно-будівельної інспекції.

У свою чергу у Львівській міській раді тоді зазначили, що власник земельної ділянки отримував дозвіл на будівництво триповерхового будинку котеджного типу. Оскільки в цьому районі відсутнє централізоване каналізування, будівництво багатоквартирного будинку у цьому масиві неможливе як таке.

Як розповів голова Личаківської райадміністрації міста Львова Іван Лозинський, зараз будівництво будинку зупинено.

Джерело: Zaxid.NET‡агрузка...