Американські лікарі врятували 4-річну дівчинку з Львівщини із 65% опіками тіла.

Дитина повернулася додому після лікування у Бостоні, повідомляє Корупція. Інфо

4-річна дівчинка на Львівщині опинилася в опіковому центрі через рідного братика.

Аня говорить, усміхається, і потрохи ходить.

1413214

З лікування у США повернулася 4-річна мешканка Нового Роздолу на Львівщині, яку з важкими опіками відправили на лікування у вересні. Три місяці дівчинка перебувала в клініці у Бостоні, де лікарі боролись за її життя.Дитині провели майже 20 операцій, три місяці вона була у відділенні інтенсивної терапії. Сьогодні, 20 грудня, Аня Романчук повернулася додому, передає прес-служба ЛОДА.

Більшу частину витрат із транспортування Ані до американської клініки оплатило Товариство Червоного Хреста, а лікування забезпечила лікарня у США.

«Попри дуже низькі шанси на виживання, американські лікарі взялися рятувати дівчинку. Зараз після майже 20 операцій Аня говорить, усміхається і потрохи ходить», ― розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Нагадаємо, у вересні через пустощі з вогнем 4-річна дівчинка отримала серйозні опіки. Разом з братиком вони бавилися вогнем, внаслідок чого на Ані зайнявся одяг. Дитина отримала 65% опіків тіла, з них 50% – важких. 

Дівчинка була у критичному стані у реанімації 8-ї лікарні м. Львова, де за її життя боролися українські медики. Потім дівчинку перевезли у бостонську клініку.