Українські прикордонники знайшли в поїзді Москва – Харків муляж бомби, закладений ФСБ Росії

Росіяни пояснили, що нібито розмістили цей предмет для тренування пильності російського прикордонного наряду, – Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! У Києві знову надпотужний вибух на території дитячого садочка. Хто полює на дитячі життя?

У Харкові на залізничному пункті пропуску під час огляду потягу Москва – Харків українські прикордонники виявили імітаціний вибуховий пристрій, встановилений представниками ФСБ Росії. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України у четвер, 27 квітня. 

 

Зазначається, що представники прикордонної служби ФСБ РФ пояснили, що нібито розмістили цей предмет для перевірки пильності російського прикордонного наряду. 

«Українські прикордонники, на відміну від російських охоронців кордону, виявились пильнішими та не пропустили навіть учбовий пристрій», – йдеться у повідомленні.

У ДПСУ поінформували, під час перевірки вибухового пристрою пасажирів вагону відразу евакуйовали, а вагон відчепили та перенаправили на резервну колію.

Нагадаємо, у четвер, 27 квітня, у Рівненській області у місті Дубно невідомі кинули вибухівку під паркан військового складу з пальним.

Джерело: http://dpsu.gov.ua/ua/news/Prikordonniki-Harkivskogo-zagonu-viyavili-vibuhivku-zalishenu-predstavnikami-FSB-RF/