Нападник вірменського "Арарату" Мпумелело Дадібой звання звернувся до Федерації футболу Вірменії із звинуваченнями на адресу головного тренера команди Абраама Хашманяна.

Південноафриканський футболіст звинувачує наставника в побитті.  – 2 березня "Арарат" програв.  Я не зіграв, але після поєдинку він підійшов до мене і сказав, що я посміхався і дав мені ляпас.  Я був дуже обурений, і один з моїх товаришів по команді бачив це і теж дуже обурився.

Я нічого не сказав, тому що думав, що мене виженуть з команди.  Якби я сказав щось, все б це знали.  Наступний інцидент стався 25 березня після товариського матчу.  У цій грі я отримав трохи ігрового часу.  10 хвилин зіграв в позиції лівого захисника, хоча я – лівий нападник.

Він кожен раз ставив мене на іншу позицію, навіть коли я насилу пристосовувався до неї під час тренування.  Після гри Абраам прийшов до мене в кімнату і покликав мене, мало того, що кричав "дурний, марний, чорний іноземець", так ще й потім дав ляпас і вдарив мене.

Я почав штовхати його, деякі футболісти побачили те, що відбувається і зупинили тренера.  Мені було боляче, і я був шокований, що тренер може вдарити гравця.  Найгірше те, що він прийшов в мою кімнату і побив мене, тому що я завжди мовчав.

Оскільки всі були там, я замовк, мої товариші по команді не дозволили тренеру продовжити, я не став битися, попросив відвезти мене в лікарню.  Мені було боляче, але мені не дозволили.  Лікар клубу прописав таблетки знеболюючі, у мене боліли шия, ліве око і щелепу.

Я звернувся у федерацію, мені подзвонили, я дав свідчення, розповів, що сталося.  Вони сказали, що розслідують інцидент.  Зараз чекаю.  Якщо федерація не допоможе, я відразу відправлю свою справу в ФІФА, – сказав звання в інтерв'ю.

Тренер в свою чергу пообіцяв звернутися в поліцію, а також розірвати контракт і вигнати звання з команди.

"Це брехня. Такого не було, і не може бути. Він ледачий футболіст і до того ж брехун. Він ще й злодій, він вкрав футбольну форму з клубу. Він і його друзі створили якусь коаліцію проти мене, так як знають, що ми  не продовжив з ними контракт ", – прокоментував ситуацію Хашманян.

ФФА підтвердила факт подачі футболістом заяви: – З огляду на той факт, що протягом останніх двох днів Федерація футболу Вірменії отримала ряд питань про конфлікт між головним тренером єреванського "Арарату" Абраама Хашманяном і футболістом Мупелело Дадібой звання, ми хочемо уточнити наступне: Футболіст ФК "Арарат  "Мпумелело Дадібой звання, дійсно, подав скаргу до Федерації футболу Вірменії, зазначивши, що головний тренер ФК" Арарат "Абраам Хашманян вдарив його і висловив расистські образи.

Відповідні органи Федерації футболу Вірменії вже заслухали пояснення з обох сторін і зараз займаються вивченням справи, – говориться в заяві ФФА.

Що цікаво, буквально в цей же день ФК "Арарат" відправив листи в ФФА зі спростуванням слів футболіста, зібравши під ним підписи більшості гравців команди: – 25 березня "Арарат" провів товариську зустріч з "Юніор-Севаном" в спорткомплексі Дзорахбюр.

Футболіст команди Мпумелело Дадібой звання подав скаргу до Федерації футболу Вірменії, в якій говориться, що головний тренер команди Авраам Хашманян вдарив його і висловив расистські зауваження.

Створилася нездорова ситуація, але сьогодні кілька футболістів команди, тренери та представники клубу відправив лист в ФФА зі спростуванням слів гравця команди Дадібоя звання, – йдеться в прес-релізі клубу.

Під листом підписалися: тренери Абраам Хашманян, Ара Нігоян Сергій Гагікович, Армен Тоноян, Армен Киракосян, Ашот Григорян, Тигран Есаян і кілька працівників клубу.  А також гравці Рафаель Сафарян, Завен Бадоян Завен Левонович, Гор Погосян, Размик Акопян, Саркіс Шагінян, Артем Симонян, Матвій Гуйганов, Кевін нтик, Хосин Лагун і Абубакар Гассама.  ФФА на даний момент не прокоментувала цей лист.