Поліцейські Києва натрапили на квартиру, де зберігалися коштовні речі вартістю мільйони доларів. Виявилося, що всі вони належали колишньому прем’єр-міністру України, що втік до Росії, Миколі Азарову.

Новину повідомив в.о. начальника Націполіції України Вадим Троян, передає Корупція. Інфо

742

Київські правоохоронці під час відпрацювання виявили в Дарницькому районі столиці квартиру з коштовними речами Азарова. Отримавши відповідні дозволи, вони в супроводі адвоката оглянули помешкання.

743

Вадим Троян зазначив, що столичні поліцейські виявили цю квартиру, працюючи над розкриттям іншого злочину, вчиненого в Києві. За поданими матеріалами слідчий суддя дав дозвіл на проведення обшуку помешкання. 

741

Правоохоронці виявили у помешканні близько 200 господарських сумок з упакованими в них грошима і раритетними речами: предметами антикваріату, нагородною зброєю, стародруками, картинами відомих художників Іллі Рєпіна і Василя Тропініна.

«Десятки ікон та релігійних книг, датованих 19 століттям, оригінали (відповідно до висновків експертів) творів живопису Іллі Рєпіна, Василя Тропініна та Нікоса Сафронова. А ще столове срібло, пам’ятні монети, нагородна зброя з дозволами на ім’я «прем’єра-втікача» і навіть козацька шабля», – розповів Троян.

744

Окрім того, в квартирі правоохоронці знайшли і вітальні листи та нагороди від російського керівництва. Серед них були й такі, які Азаров отримав під час подій Революції Гідності. За словами Трояна, вкупі знахідку попередньо оцінили в декілька мільйонів американських доларів. Опубліковані фото, зроблені на місці роботи поліцейських.

azarov3

Вадим Троян зазначив, що Микола Азаров перебуває у розшуку, а в Генеральній прокуратурі України є кілька кримінальних проваджень, в яких він фігурує. Одне з проваджень порушено за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

azarov7

Нагадаємо, у Генеральній прокуратурі повідомили, що за їх клопотанням Печерський райсуд столиці арештував майно та земельні ділянки колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

azarov8

На виявлені у помешканні предмети суд наклав арешт. Слідчі повідомили Генпрокуратуру про їх виявлення і можливість передачі в рамках тих кримінальних проваджень, які розслідує ГПУ.