Збірна України виграла золото в групових вправах

Збірна України з художньої гімнастики виграла золото в групових вправах на Кубку світу в Софії (Болгарія).

Збірна України в групових вправах у складі Тетяни Довженко, Анастасії Возняк, Діани Мижерицької, Марії Височанської та Валерії Юзьвяк стала переможцем у вправі з трьома обручами і двома парами булав.

За свій виступ українки отримали 24,100 балів. Срібло завоювала команда Болгарії (24,050). Третьою стала збірна Японії (23,600).

Український гімнаст Петро Пахнюк став срібним призером чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у вправах на паралельних брусах.

27-річний український спортсмен отримав оцінку 15,333 і поступився лише росіянину Микиті Нагорному 0,133 бали.

Українки перемогли у групових вправах з 3 обручами і 4 булавами, повідомляє прес-служба НОК України.

Результат збірної України – 24,100 бала, що на 0,05 бала більше результату збірної Болгарії, яка посіла друге місце. Третє місце – у команди Японії.