В угорському місті Сигетсентмиклош завершився чемпіонат Європи з сумо, в якому брали участь юніори та юнаки з 11-ти країн світу, в тому числі і з України.

За інформацією прес-служби Харківської ОДА, серед 500 учасників чемпіонату були і сумоїсти Харкова. Виступили вони успішно, завоювавши в скарбничку української команди понад 10 медалей. З них 4 медалі – золоті.

Зокрема, в змаганнях спортсменів до 18-ти років золото отримали Святослав Калашников і Дарина Коритіна. У змаганнях сумоїстів до 16-ти років золоті медалі завоювали Ганна Фомицька з Ярославом Гамовим.

Святослав Калашников також нагороджений двома бронзовими медалями (у ваговій категорії до 100 кг і в абсолютній ваговій категорії). Бронзові медалі вручили Дарині Коритіній (абсолютна вагова категорія), а також Євгену Труфанову (вага до 75-ти кг) і Микиті Канівському (у віці до 14-ти років, вага – до 65 кг).

В цілому збірна українських спортсменів зайняла 1-е місце в турнірній таблиці, завоювавши 22 золотих, 9 срібних та 27 бронзових медалей.