У екс-президента України, втікача Віктора Януковича біля двох років тому народився син на ім’я Григорій.

Про це на своєму телеграм-каналі повідомила українська журналістка Соня Кошкіна.

“І про любов. Віктора Федоровича Януковича можна вітати. Молодий батько.
Власне, вже більше півтора року – ближче до двох. Син Григорій. Від молодої дружини Люби “, – написала Кошкіна.

Відзначимо, що раніше в інтернеті вже ходили чутки про можливого третього сина Віктора Януковича від шлюбу з його новою коханою Любов’ю Полежай, проте достовірно про це нічого не відомо.

Нагадаємо, що у Віктора Януковича є двоє синів від офіційної дружини Людмили Янукович. Старший син – Олександр Янукович – під час його президентства був залучений в ряд скандалів, пов’язаних з відмиванням грошей.

Молодший син екс-президента, якого також звали Віктор, за офіційною версією загинув в березні 2015 року під час відпочинку в Іркутській області РФ.

Раніше ЗМІ з’ясували, де Янукович живе з цивільною дружиною Любов’ю Полежай зараз. Як виявилося, президент-втікач влаштувався на російському курорті Сочі. Там він відбудував собі шикарний особняк на вулиці Єсауленка в Хостинському районі. Місцеві жителі в жарт називають будинок «Межигір’ям». Він вважається своєрідним орієнтиром для ріелторів.

Нагадаємо також, що Віктор Янукович почав гектарами скуповувати землю в Сочі, за допомогою судів «віджимаючи» у місцевих жителів ділянку з озером в заповідній зоні.