Завтра Україну відвідає справжня весна.
Понеділок, 18 березня, з температурою до +22 фактично стане найтеплішим днем ​​поточного весняного місяця. І єдиним – 19 березня, в Україні знову прийде похолодання з дощами, яке триватиме фактично до кінця місяця.

Як повідомляє синоптик Наталка Діденко в Facebook, понеділок стане найтеплішим днем ​​з найближчої перспективи. Місцями стовпчик термометра підніметься до 22 градусів вище нуля, буде сонячно, без опадів. Так, у Вінницькій і Чернівецькій областях завтра очікується температура від +17 до +22 градусів вдень. У східних областях повітря прогріється від +7 до +11 градусів, на Заході країни – днем ​​6-10 градусів вище нуля. У Києві температура може досягти +18, місцями до +20, подекуди очікується поривчастий вітер.

Але вже у вівторок, 19 березня, в Україну знову повернеться похолодання з дощами, вони очікуються на заході і півночі країни. За даними sinoptik.ua, така погода з нічними температурами 2-3 тепла і денними + 5-8, і періодичними дощами зі снігом триватиме принаймні до 26 березня включно.