Новеньке фото співачки Аліни Гросу з її хлопцем розчулило мережу Instagram. Співачка в обіймах коханого на фоні райдуги та сонячних променів.

Прихильники Гросу помітили, що останнім часом вона не приховує своє особисте життя та регулярно ділиться в своєму блозі новими подробицями життя.
Зокрема, Гросу недавно повідомила про майбутнє весілля, а тепер засипає мережу ніжними фотографіями з нареченим, але його обличчя все ще не показує.

Здавалося б, шанувальники повинні були б уже звикнути до такої відкритості зірок і спокійно ставитися до подібних постів, але ні. Кадри закоханих викликають особливий інтерес та захоплення у фанатів, які не можуть натішитися довгоочікуваним щастям своєї улюбленої співачки.
 

 
 
 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

🌈словили радугу🌈 А как вы проводите выходные?🤪🤪🤪

Публикация от GROSU (@alina_grosu)

 

 

Останні знімки на сторінці Гросу не стали винятком. На одному з фото співачка позує з начереним на тлі веселки. Одягнена дівчина у світле плаття з вишуканим, ніжним віночком на голові, а її кучері підкреслюють ніжність образу. Аліна виглядає жіночною і дуже щасливою. Що ж, здається Гросу дійсно зустріла справжнє кохання і хоче, щоб про це дізнався увесь світ.