Колишній секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що якби у 2014 році в України була така армія, як у 2019, то російських окупантів у Криму можна було б “утопити у їхній крові”.

Про це політик сказав у інтерв’ю українській журналістці Яніні Соколовій для програми “Рандеву”. Крім того, він наголосив, що президент країни-агресорки Володимир Путін розуміє лише мову сили, тому розмовляти з ним слід лише з такої позиції (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Я вам чесно скажу: хоча би десята частина була у мене того, що ми мали на початок 2019 року, я би в крові російські війська спробував би втопити в Криму і скинути в Чорне море”, – зізнався екссекретар РНБО.

“Путін рахується тільки із силою. Будь-який компроміс він розглядає, як слабкість свого опонента, будь-який компроміс вони використовують для посилення своїх позицій і висування наступних вимог, наступальних позицій”, – попередив Турчинов.

Відтак, він переконаний, що Україна повинна дбати про потужну армію, сучасне озброєння та військову техніку. “Це те, що він розуміє, з чим він може рахуватися. Все інше – це слова”, – переконаний політик.