Заступник глави Офісу президента України Олег Татаров звинуватив неназвані структури у спробах організувати в Україні “зовнішнє управління”. Про це він написав 4 грудня у Facebook, коментуючи пікет із вимогою його звільнення.

На думку Татарова, пікет організували “представники антиукраїнських сил”.

“Поки я працюю у владі, я буду продовжувати на всіх рівнях просувати політику зменшення впливу структур і організацій, що намагаються організувати в нашій країні зовнішнє управління. Я не боюся ні сфальсифікованих кримінальних справ, ні пікетів, ні вимог. Моя позиція незмінна – тільки українські інтереси і формування виключно національної та незалежної правоохоронної політики, без чиїхось підказок і зовнішніх вказівок”, – написав посадовець.

В ексклюзивному коментарі виданню “ГОРДОН” радник глави Офісу президента Михайло Подоляк підкреслив, що висловлювання Татарова спровоковані “серйозним і системним психологічним тиском”.

“Останніми днями Олег Татаров перебуває під серйозним і системним психологічним тиском. Причини цього зрозумілі. Подібний тиск, зокрема й агресивні пікети та мітинги під стінами ОП, спровокували дещо заплутані й двозначні заяви з боку Олега Юрійовича. Тому офіційно хочемо всіх запевнити в тому, що пан Татаров під терміном “зовнішні вказівки” мав на увазі не економічні відносини з МВФ чи Світовим банком, а лише рольові ігри наших навколополітичних “бізнесменів”, які й оплачують подібні компроматні кампанії”, – заявив він.

Подоляк додав, що в України “чудові стратегічні відносини з нашими західними партнерами, які дають змогу країні впевнено себе почувати в конкурентному глобальному світі”.

Олег Татаров за часів президентства Віктора Януковича обіймав посаду заступника начальника Головного слідчого управління МВС та відомий різкими висловлюваннями щодо учасників Революції гідності. Зокрема, він називав мітингувальників “екстремістами”.

Про те, що президент Володимир Зеленський призначив його заступником глави ОП, стало відомо 5 серпня.