156005c5baf40ff51a327f1c34f2975b1427370935

Перша партія летальної зброї із Сполучених Штатів Америки вже їде до України. Мова йде про півсотні американських танків Bradley. Військова техніка для ЗСУ була помічена 25 березня в Австрії.

Новину повідомляє «Преса України» з посиланням на Il Giornale , передає Корупція.інфо

В одній із сьогоднішніх публікацій Il Giornale йдеться про те, що уряд США відправив до України першу партію летальної зброї.

«Америка давно розглядала питання про можливу відправку в Україну броньованих засобів і тепер, як здається, від слів перейшла до справи», – пише кореспондент цього видання.

При цьому ЗМІ посилається на фото, які в соцмережі розмістив лідер Австрійської партії свободи Хайнц-Крістіан Штрахе.

На своїй сторінці в соцмережі чоловік виклав фото з американськими броньованими машинами Bradley на ешелоні. 

Хайнц-Крістіан Штрахе запевнив в своєму повідомленні, що ця техніка направляється до України.

Нагадаємо, що 24 березня конгресмени Сполучених Штатів Америки прийняли резолюцію з рекомендацією до президента США схвалити постачання озброєнь в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна отримає 230 одиниць американської техніки, частина вантажу уже приземлилась у Борисполі

Відповідне рішення голосами підтримали 348 представників американського конгресу. Проти американської летальної зброї в Україні, проголосували 48 законодавців.

«Застосувати надані президенту конгресом повноваження для постачання в Україну летальних смертоносних оборонних озброєнь», – про це йдеться в тексті резолюції.

Наразі відомо, що схвалена конгресом резолюція носить рекомендаційний характер.

Вчора, 25 березня, до України прибула перша партія бронеавтомобілів Humvee зі Штатів. Тест-драйв техніки провів особисто президент України Петро Порошенко.