Тетяна Чорновол вкотре опинилася в епіцентрі скандалу. На цей раз вона закликала до деструктивних рішень під час карантину.

Підтримую вчинок Черкаського мера. ( А Філатовим взагалі давно захоплююсь). А зараз особливо на їх стороні через реакцію влади. Бо ця реакція мусила бути іншою: переглянути обмеження карантину. При чому деякі обмеження додати, а деякі прибрати. Навіть, якщо у владі недалекі бовдури, вони вже могли би оцінити за майже 50 днів, що працює, а що шкодить. В будь-яких поразках можна знаходити і вирощувати зерна нових перемог.

Зокрема, епідемія короновірусу, як мінімум мусила стати стимулом покращеня в медицині. У нас погіршення!!!

Ситуацію можна порівняти з 2014 роком. Агресія Росії стала стимулом для розвитку армії та самоорганізації суспільства, національний волонтерський рух перетік в малий і середній бізнес, що патріотично сплачував податки. Зараз все навпаки. Карантинні обмеження були настільки непродумані, що заклали зерна нових страшних поразок.

У цієї влади повне нерозуміння державних процесів.Зараз весна, сонце, позитив, а за цим всим ми і не помічаємо, як ця “зелень”, як стадо тупих баранів витоптує всі паростки майбутнього нашої країни. Тільки би цей урок не затягнувся, щоб хоч би щось лишилося…

Українці обурені: “Справді, давай, послухаємо Таню і з автоматами побіжимо звільнятися від карантину”, “Коронавірус не такий страшний, як вона”, “Супер, Філатов вирив могили, ідеальне рішення: нема людей, нема проблем”.