20151123181038

Друзі 15-річної Соломії Нестерук та 16-річного Романа Озимко кажуть, що пара давно зустрічалася і увесь час з’ясовувала стосунки. Проте, що все закінчиться настільки трагічно, не думав ніхто.

Трагедія сталася у суботу ввечері. На околиці Львова із 10 поверху недобудови впало двоє підлітків. 15-річна дівчинка загинула на місці, її 16-річний друг в реанімації з поломаними ребрами та черепно-мозковою травмою.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство».

Що це було – нещасний випадок, самогубство чи вбивство?

Відомо, що недобудови на околиці міста, на вулиці Городоцькій, давно користуються популярністю серед малолітніх любителів паркуру та екстремальних розваг. Тут траплявся уже не один такий нещасний випадок. Соломія проживала неподалік Львова, в селищі міського типу Рудно, навчалася у 10 класі. Роман з мамою мешкав у столиці, а в Рудно приїжджав кілька разів на місяць, до батька. Молоді люди зустрічалися, однак і часто сварилися. Того трагічного дня вони теж пішли гуляти разом (батьки знали, що діти зустрічаються), але коли за кілька годин не вийшли на зв’язок, батьки забили на сполох. Дітей під недобудовою знайшов батько Романа, він і викликав поліцію.

– Солька була моєю найкращою подругою, ми вчилися з нею у школі. – розповідає подруга дівчини Соломія. – Вона була дещо легковажною для свого віку, часто хлопців змінювала. Тому останнім часом ми не часто спілкувалися, але в те, що сталося, і досі не можу повірити. Знаю, що з Романом сварилися того дня, потім помирилися… Можливо, приревнував. Але ще напередодні мені казав, що готовий розійтися з Соломією, але – вбивство! Ні-ні, цього не може бути!

У 77-й львівській школі, де навчалася Соломія про неї говорять стримано – весела, компанійська, вчилася «не дуже», бо в голові були одні хлопці, хоча дитина з нормальної сім’ї. А ще напередодні трагедії, у п’ятницю, не прийшла до школи. Подругам пояснила. що з Києва приїде її Ромко, тому буде не до науки.

0KEQX-KRBHg