Цього одіозного політика – мера Харкова – Геннадія Кернеса знають чи не всі українці. Він неодноразово потрапляв у різноманітні скандали та пікантні ситуації.

Сьогодні ж редакція Корупція.Інфо хоче розповісти вам про його найбільшу підтримку та радість – його кохану дружину Оксану Гайсинську.

Для початку нагадаємо, що вона стала його другою обраницею: перший шлюб Кернеса з Оксаною Василенко розпався ще у 1985 році.

Оксана Гайсинська – особистість не проста, вона – донька колишнього заступника Генпрокурора України, Юрія Гайсинського.

Така дружина на заздрість всім: І піклується, і прикриває, де потрібно. Окрім того, завдяки природній вроді Оксана стала справжньою «візитівкою» свого коханого чоловіка.

Як і Кернес, Оксана часто потрапляє у «цікаві» ситуації, напевно, це у них сімейне. Здається, що деколи ця жінка забуває, що вона дружина чиновника – на своїх персональних сторінках у соцмережах вона ділиться досить провокативними світлинами.

Гайсинська добре розуміє свої плюси, але часто виходить за межі пристойного – у Мережі не раз обговорювали її відверті знімки. Вона любить виставляти напоказ свої стрункі ноги і не тільки.

Популярне: "Подайте документи до 30 травня": Одноразова грошова допомога від держави. Усе що потрібно знати, щоб отримати її

Цікаво, що нікому невідомий вік Гайсинської – це одна з її найбільших таємниць. Однак, якщо врахувати, що у 1990 році вона вже стала матір’ю, то можна припустити, що їй приблизно 40-45. На певних світлинах добре видно, що Оксана, намагаючись здаватися молодшою, вдається до так званих процедур краси.

До речі, через деякі фото її навіть підозрювали у романтичних стосунках з другом чоловіка – Михайлом Добкіним. На це вказують деякі оприлюднені фото, однак офіційних коментарів ніхто не давав, а чоловік не зважав на чутки і не припинив спілкування з Добкіним.

Сьогодні перша леді Харкова продовжує дивувати українців своєю поведінкою та вчинками.