5-річну дівчинку Вікторію, яку понад добу шукали в Давидові Пустомитівського району на Львівщині, а знайшли у Львові, сусіди часто бачили на вулиці саму. 

У селі сім’я поселилася півроку тому, та навіть за такий короткий час встигла зажити не дуже доброї слави.

«Вони не місцеві. Орендують тут квартиру. Там постійно якісь гулянки, невідомі люди. Дівчинка та її семирічний брат дуже рідко гуляють. Я би не сказала, що ними сильно переймаються», – наголосила одна із сусідок.

Натомість у садку, в який ходить дівчинка, запевнили, що вона доглянута і акуратна. Щоправда, дуже часто 5-річна дитина приходила у дошкільний заклад сама, і нерідко її до пізнього вечора забували забирати. Власне, у день зникнення – 9 березня – мама також відправила дитину у садок.

«Вона подзвонила мені о 17:00 і сказала, щоб дитина збиралася. Я була шокована, кажу: який садочок, сьогодні вихідний. У нас у групі висіло оголошення, але мама його, напевно, не бачила, бо дитину постійно забирали різні люди: то якісь її подружки, то знайомі», – зауважила вихователь дівчинки Ірина Туз.

Як з’ясували правоохоронці, побачивши, що садочок закритий, дівчинка пішла до маминої подруги, яка живе у сусідньому будинку. А та, не повідомивши нічого матері, поїхала до Львова, прихопивши зі собою двох своїх дітей та дівчинку, яку вважали зниклою. 

Мама цієї жінки розповіла, що дитина прибігла із плачем і жалілася, що її вигнали з дому. Жінка нагодувала дівчинку і дозволила їй залишитись.

«Я була вдома до 11:00, потім поїхала до Львова. Прийшла моя дочка. Я знала, що вона ввечері збирається до Львова, але чому вона вирішила взяти зі собою Віку, мені не відомо. Зараз вона поїхала у Пустомитівський райвідділ міліції давати пояснення», – пояснила жінка. 

Маму та її подругу зараз допитують правоохоронці. Після закінчення розслідування правоохоронці скерують матеріали в опікунську службу і вже там вирішуватимуть, чи позбавляти маму батьківських прав.