песенок

Радник міністра внутрішніх справ, народний депутат Антон Геращенко підтвердив затримання пасинка українського олігарха Дмитра Фірташа Сергія Калиновського, передає Корупція Інфо

За його даними, Калинівського затримали патрульні поліцейські близько 3:00 ранку вівторка, 29 вересня, в Дарницькому районі Києва.

"Був зупинений автомобіль Porshe Cayenne, водій якого грубо порушував правила дорожнього руху. Виявилося, що за кермом перебував громадянин з ознаками алкогольного сп'яніння. При цьому у водія не було при собі жодних документів. Водій 32 років від народження зробив вигляд, що йому стало погано і викликав собі швидку допомогу ", – написав Геращенко в Facebook.пасенок

Він зазначив, що співробітники поліції прийняли рішення проїхати за водієм в лікарню для того щоб домогтися встановлення його особи.

"Яке ж було здивування поліцейських, коли вони встановили, що затриманим є Калинівський Сергій Зіновійович, 1985 р.н, пасинок відомого олігарха Дмитра Фірташа, який з 2007 р в міжнародному розшуку, за скоєне ДТП зі смертельним результатом!", – написав Геращенко .

Советник главы МВД уточнил, что Калиновский задержан и следователи готовят ходатайство в суд об аресте без возможности внесения залога.

"Надеюсь, что у судьb, несмотря на возможное давление, хватит силы и мужества вынести решение об аресте на период следствия и суда, лица, которое 8 лет бегало от правосудия. В противном случае, нет сомнений в том, что для семьи Калиновского не составит труда внести за него залог в любом размере", – отметил Геращенко.