Українські морські піхотинці, які зникли 8 січня, підірвалися на одній розтяжці. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це повідомляє керівник гуманітарного проекту Збройних сил України "Евакуація – 200" Михайло Котелевський, передає "Громадське".

"Це бійці Охрімченко, Сонько і Трубін з 501-го окремого полку морської охорони. Так, вони впізнані, це саме ті три солдата, які пропали безвісти 8 січня. Вони підірвалися все на одній розтяжці", – сказав Котелевський.

Волонтер Тетяна Барвінська в Facebook повідомила, що їх тіла направляють до місць поховання – в Сумську, Кіровоградську та Миколаївську області.

Всі служили в 1-й роті 501-го батальйону 36-ї бригади морської піхоти. Блогера Олександр Чернов, посилаючись на інформацію, отриману в Донецьку, повідомив, що всі вони загинули в бою. На це вказує характер пошкоджень.

Молодший сержант Сергій Сонько родом з Херсона, народився 16 грудня 1993 року. Навчався на юридичному факультеті в Чорноморському університеті ім.Петра Могили в Миколаєві. У минулому році пішов в армію, командував 36-ї бригади морської піхоти. У Сергія залишилася мати і дівчина.

Молодший сержант Микола Охрименко народився в 1963 році. Деякий час працював у Якутії на комбінаті "Куларзолото". До 2014 року жив в Донецьку з дружиною і дочкою. Коли почалася війна повернувся на Сумщину в рідне село, де жив разом з матір'ю. У 2016 році перейшов на військову службу за контрактом, до цього служив в добровільному батальйоні. Пройшов Дебальцеве, був двічі поранений.

Старший матрос Сергій Трубін родом з Кіровоградщини, народився 20 березня 1987 року. Навчався в Знам'янському професійному ліцеї №3, де отримав спеціальностей муляра і зварювальника. Був санітаром морської піхоти, служив в 36-й бригаді на посаді старшого стрільця.